Belgische Oldtimertractorenclubs...




 

* ATV  Antieke Tractoren Vereniging Vierzon    
www.atv-vierzon.be 
atv-vierzon@agos.be  
Goossens André 056/61.18.78 of 0475/513.866 of 0479/359.149

* AVOT Alveringemse Vrienden Oldtimer Tractoren
www.avot-vzw.be   
avotjeavotje@hotmail.com
 
Laleman Willy 0476/368.436


 

* BFOV Belgische Federatie Oldtimer Voertuigen
www.bfov.be 
antoon.van.de.veegate@daftrucks.com 
Van de Veegate Antoon 02/452.57.35

        

* BREK Bewaarders Rollend Erfgoed Kempen 
www.brek.be 
marcel.van.giel@telenet.be  brek2@telenet.be  
Marcel Van Giel 03/312.40.49
 


        

* BOOC  Boechoutse Organisatie Oldtimer Club
http://www.booc.be/ 
gvanedom@skynet.be   booc_vzw@hotmail.com
Guido Van Edom 03/455.21.04  
 

         
 

* BTM Bocholter Tractoren & Motoren vzw
(geen website)
cor.nijsen@pandora.be
   
Cor Nijsen  0477/280.466 of 089/462.308

 

* De Gloeikoppers 
www.degloeikoppers.be 
ritt.boudewijns@telenet.be
 
Oomen Frans 03/315.90.89 of 0499/938.488

 

* De Klareput Hoeve Vrienden  
www.klareputhoevevrienden.be 
klareputhoevevrienden@telenet.be
 
Vercruysse Hugo 057/363.811 of 0475/624.886




* De Voncktrekkers
www.voncktrekkers.be 
pienswim@telenet.be
 
Piens Wim 0476/987.480

   

* DLTV De Limburgse Tractor Vrienden
www.dltv.be   www.dltv.nl 
info@dltv.be 
Eric Bessems +31(0)653.496.242
eric@bessemspartyservice.nl  

 

* DVVV De Vrienden Van't Veld 
(geen website)

rogervanasbroeck@telenet.be 

Marc Pareyn 0032(0)14/56.23.41
Voor alle info wordt u tijdelijk verwezen naar Mie Tracteur's website, in afwachting van het mogelijk heropstarten van de website van De Vrienden van't Veld...

 

 

* HMCK Historische Machine Club Kempen
www.hmck.be
frans.brughmans@telenet.be    info@hmck.be
Brughmans Frans 03/313.90.59      0474/944.564


 
 


* HTV Haspengouwse Tractor Vrienden
(geen website)

rudi.sterkendries@telenet.be
Rudi Sterkendries 011/48.57.74 


 

 

* LOTC Loonse Oude Trekker Club vzw 
(geen website)
lotcbillen@hotmail.com  
Billen Willy 0496/105.892 


 

* LVK Landbouw Vrienden van de Kempen
(geen website)
de.laat.frank@telenet.be
Bax Truus 011/822.066

 

  

* OTC Oude Trekker Club vzw
www.oldtimertractorclub.be 
declercq.geert@telenet.be
Declercq Geert 050/22.02.23    0491/610.413

 
 


* OTC 'De Lozen Boer'  Oldtimer Tractoren Club Lochristi
http://www.oldtimertractoren.be/ORCAWEB/OTL/index.aspx  
info@oldtimertractoren.be
 
Janssens Raf 0745/628.129

 

 

 

* RMTV  Retro Motoren & Tractoren Vereniging Meetjesland
www.RMTV.be 
bruggeman.antoon@telenet.be
 
Bruggeman Antoon 050/715.701  0497/827.961

 

* VTV Verenigde Tractor Vrienden Glabbeek
www.vtvmonique.spaces.live.com        
andre.schoonaerts@telenet.be    
Staes Monique 016/77.74.89